O nás

Nymburská restaurace „U Kotherů“, mezi lidmi známá i pod názvem „Dřevák“, byla otevřena 19. února 1987. Majitelem byla Jednota SD Nymburk a vedoucím Miloslav Kothera. V roce 1992 byla Miloslavu Kotherovi  převedena do nájmu a pod tímto vedením působí až do dnešních dnů. V uplynulých více než 25 letech došlo v naší restauraci k mnoha změnám. Postupně byla zrenovována celá restaurace i pivnice, takže hosty nyní přivítá příjemný, stylově zařízený interiér. Co se naopak nezměnilo, je od začátku oblíbená značka piva Gambrinus Premium 12°, kterou v roce 2001 doplnil Pilsner Urquell 12°. Pivo Vám načepuje profesionálně proškolený výčepní, který se o piva dobře stará. Tato piva jako jediná restaurace v Nymburce čepujeme z tanků. Samostatnou kapitolou je vyhlášená kuchyně – z denní nabídky či stálého minutkového jídelního lístku si vybere opravdu každý.

Restaurace „Dřevák“ se také pyšní zastřešenou letní zahrádkou. V horkém letním dni byste těžko hledali větší pohodu, než při posezení na naší zahrádce s právě načepovaným půllitrem osvěžujícího piva. Srdečně vítáni jsou i hosté s dětmi – kromě dětského koutku je našim malým návštěvníkům k dispozici udržované dětské hřiště, které je oploceno, takže se rodiče nemusí obávat o bezpečnost svých ratolestí.


Dokonalost dělají detaily, a proto dbáme i na zdánlivé maličkosti – bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, velkoplošné projekce sportovních přenosů či denní tisk zdarma. Dovoluji si Vás proto srdečně pozvat k návštěvě restaurace „Dřevák“ v Nymburce. Věřím, že budete s našimi službami spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Miloslav Kothera, majitel restaurace

Bezbariérový přístup
Bezbariérový
přístup
Klimatizace
Klimatizace
Platba kartou
Platba
kartou
Platba stravenkou
Platba
stravenkou
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Wifi
Wifi
Zákaz kouření
Zákaz
kouření
Mládežnická 2086,
Nymburk 288 02
Čt - So 17°° - 24°°